Broušení keramických nožů

resharpening1Nože Kyocera jsou známy pro svou vysokou kvalitu a dlouhotrvající ostrost. Po dlouhodobém a intenzivním používání, zvláště pokud se nedodržují zásady užívání keramických nožů, může nastat potřeba nůž nabrousit. Naše společnost zajišťuje broušení keramických nožů Kyocera. Před kontaktováním našeho oddělení péče o zákazníky a zasláním nože na nabroušení se, prosím, seznamte s níže uvedenými podmínkami broušení nožů. 

 

Podmínky broušení

 1. Nože přijímané k broušení jsou výhradně značky KYOCERA. Pouze keramické nože značky KYOCERA představují charakteristické a kvalitativní vlastnosti keramického ostří, které dokážeme zaručeně nabrousit dle pokynů výrobce. Ostatní keramické nože/škrabky jiných značek od jiných výrobců nemusí mít stejné charakteristické a kvalitativní vlastnosti, proto broušení jiných značek keramických nožů/škrabek neprovádíme.
 2. Zboží k reklamaci a opravě musí být vždy čisté (v opačném případě vrátíme zpět zákazníkovi a nebude přijato k reklamaci)
 3. Zboží k reklamaci můžete zaslat poštou na adresu našeho skladu (Kyocera Document Solutions Czech, s.r.o., PRŮMYSLOVÝ PARK HARFA, Poděbradská 26, 190 00 Praha 9) nebo přinést osobně po předchozí domluvě. V případě, že jste zboží zakoupil/a u některého z našich autorizovaných prodejců, provádějte reklamaci přes daného prodejce.
 4. Pokud je zboží v záruční lhůtě, připojte kopii dokladu o pořízení
 5. Uvádějte prosím telefonní kontakt při objednávce, pokud Váš telefonní kontakt nebude uveden, nebudete informován/a o stavu vyřízení reklamace

 

Cena a doba broušení

 • Broušení bez zjevného poškození ostří – do 1mm: 99 Kč bez DPH
 • Oprava ostří do hloubky max. 3mm: 299 Kč bez DPH
 • Keramické ostří pro škrabky CP-10 a CP-20RD: 50 Kč bez DPH
 • Opravy větších poškození např. zabroušení ulomené špičky čepele apod. (individuální, oprava bude započata po schválení ceny zákazníkem)
 • Standardní doba opravy či broušení je 10 pracovních dní od data doručení
 • Za přepravné do 5 kg účtujeme 70 Kč bez DPH.
 • Za dobírkové přepravné do 5 kg účtujeme 110 Kč bez DPH

 

Proces odbavení zásilky

 1. Zákazník keramický produkt doručí k broušení (osobně, poštou)
 2. Klient je informován o zhotovení zakázky a zboží je mu zasláno zpět na dobírku, pokud si nepřeje osobní vyzvednutí.Příklad:
Zaslání 1x nůž na broušení bez zjevného poškození: 99 Kč + 110 Kč – celkem 209 Kč bez DPH

Provozovatel webu Kyocera Document Solutions Czech, s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace