Doprava a platba

Doprava zdarma od 2.000 Kč

---------------------------------------------------------------------------------------------

Zboží zasíláme pouze na adresy na území České republiky, do zahraničí zboží nezasíláme.

Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

Platební metody:

  1. Platba dobírkou - Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.
    Při objednávce do 2000 Kč je účtováno dopravné ve výši 182 Kč (cena se skládá z dopravného: 116,- Kč + Dobírka - 66 Kč).

  2. Platba předem převodem na účet - Zboží zaplatíte předem na náš účet, zboží vám zašleme po připsání platby na náš účet.
    Při objednávce do 2000 Kč je účtováno dopravné ve výši 116 Kč.


Přejeme Vám příjemné nakupování!

Převzetí a reklamace:
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad.
Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

Provozovatel webu Kyocera Document Solutions Czech, s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace